Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji


– przeglądy i uzupełnianie klimatyzacji czynnikiem chłodniczym
– dezynfekcja, odgrzybianie i czyszczenie klimatyzacji
– sprawdzanie szczelności układu sprężonym azotem
– wymiana filtra kabinowego, wymiana osuszaczy
– kompleksowa naprawa klimatyzacji

Zapraszam na czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji. Profesjonalnie i kompleksowo.

Pszczyna – Tychy – Oświęcim

Serwis klimatyzacji samochodowej – co warto wiedzieć?

Klimatyzacja samochodowa stała się obecnie coraz bardziej powszechnym elementem wyposażenia, dzięki któremu możemy podróżować w komfortowej temperaturze nawet podczas upalnych, letnich dni Aby jednak klimatyzacja działała bez zarzutu konieczne jest regularne przeprowadzanie prac serwisowych. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie.

Nawet najnowocześniejsza klimatyzacja samochodowa powinna regularnie przechodzić kontrolę i prace serwisowe. Najlepiej przeprowadzać je raz do roku wiosną, przed rozpoczęciem upalnych dni. Klimatyzacja powinna zostać dokładnie sprawdzona pod względem sprawności działania elektroniki samochodowej, szczelności, temperatury, ciśnienia oraz odpływu wody z parownika. Nasza firma wykonuje wszystkie te czynności. 

Ponadto, podczas serwisu klimatyzacji samochodowej uzupełniamy również czynnik chłodzący oraz zajmujemy się wymianą uszczelek, filtra kabinowego oraz osuszacza. Dzięki temu klimatyzacja jest szczelna, działa bez zarzutu a jej elementy chronione są przed korozją.

Czyszczenie klimatyzacji samochodowej – dla komfortu i zdrowia

Wilgotne środowisko, w jakim znajduje się parownik klimatyzacji samochodowej może wpływać na rozwój grzybów i pleśni, które wraz z nawiewem powietrza dostają się nie tylko do kanałów klimatyzacji, ale również do wnętrza pojazdu. Jest to szkodliwe dla zdrowia osób poruszających się samochodem, może być również uciążliwe ze względu na nieprzyjemny zapach stęchlizny.


Rozwiązaniem, które oferujemy jest czyszczenie klimatyzacji samochodowej. W pracy wykorzystujemy skuteczne, bezpieczne dla zdrowia środki oraz ozonowanie, które skutecznie zabija wszystkie drobnoustroje takie jak grzyby, pleśń czy bakterie. Czyszczenie klimatyzacji wraz z wymianą filtra kabinowego to skuteczny sposób na bezpieczną klimatyzację w twoim samochodzie. 

Awaria klimatyzacji – postaw na profesjonalny serwis naprawczy

Podobnie jak w przypadku innych układów w samochodzie również w klimatyzacji może dojść do uszkodzeń. Sygnałami awarii jest nieefektywny nawiew powietrza lub całkowity brak obniżania temperatury oraz głośna praca systemu. Awaria klimatyzacji może być spowodowana korozją jej elementów, nieszczelnością, zbyt małą ilością czynnika chłodzącego lub zastosowania nieodpowiednich olejów i barwników UV.  Niezależnie od przyczyny wystąpienia awarii nasz doświadczony zespół pracowników jest w stanie szybko i sprawnie poradzić sobie z każdą usterką.

Jeśli więc klimatyzacja w twoim samochodzie nie działa efektywnie, odczuwasz nieprzyjemny zapach lub zauważasz, że zaczęła ona głośno pracować – konieczne skontaktuj się z nami. Jesteśmy profesjonalnym zespołem posiadającym doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt. Dzięki temu zarówno prace serwisowe i konserwacyjne, jak i naprawy klimatyzacji samochodowej przeprowadzamy szybko i sprawnie. Naszym atutem jest również przystępna cena usług. Przekonało się o tym wielu zadowolonych klientów naszej firmy. Ty również dołącz do tego grona.